מקבלי החלטות משתפים

מנהל בדיקות בעיריית ירושלים
קובי יונסי

מנהל בדיקות בעיריית ירושלים

כמי שמנהל את מערכך הבדיקות בעיריית ירושלים 

ועוסק שנים רבות בהדרכות של קבוצות בודקי תוכנה במגזר העסקי והפרטי

אני יכול להעיד שחברי צוות שעברו את ההסמכה של ה-ISTQB

מגיעים עם יכולת הבנה מתודולוגית טובה יותר, שיח הבדיקות הוא מדוייק יותר

וטכניקות העבודה נכונות ותואמות לסטנדרטים בינלאומיים.

אני ממליץ לכל מי שמגייס עובדים בתחום לקחת זאת בחשבון.

Senior Software QA Lead
קטי טרכטמן

Senior Software QA Lead

ארגונים אשר מובילים בפעילות טכנולוגית רחבה, במוצרים פורצי דרך, איכות תוכנה זה משאב מרכזי אפילו עיקרי בארגונים שונים, המוודא שהמוצר עומד בדרישות הלקוח, ללא תקלות.

אנשי QA צריכים לעבור איזשהי הסמכה פורמלית על מנת לקבל כלים וידע מתודולוגי בשביל להשתלב בארגון, לעבוד בצורה נכונה, הבנה עסקית, כתיבה ותיעוד בדיקות, באגים ולדעת "מה ואיך בודקים".

הסמכת ISTQB הינה בסיס בינלאומי למושגים המתודולוגיים שנלמדו בקורס. המאפשרת הבנה ושפה אחידה בעולם הבדיקות, המתודולוגיות ובכניסה אפקטיבית לארגון.

בדיקות תוכנה זה מקצוע, ואיש QA טוב הוא זה שעובד מתודולוגית, לא רק בודק את המערכת אלא גם מתעד ופותח באג בצורה נכונה, אינפורמטיבית ויודע להנגיש לפי סוגי בדיקות.

Director Engineering, Akamai Technologies
מיכאל טיבין

Director Engineering,
Akamai Technologies

בארגון שמוביל פעילות רחבה במוצרי אבטחת מידע פורצי דרך, משתמש בניהול אג’ילי , ותמיד מחפש דרכים להתייעל מבחינה מתודולוגית ומקצועית, מחלקת הבדיקות מהווה חלק מאוד אינטגרלי וגושם בשרשרת הקריטית של תהליך הוצאת המוצר ללקוחות. בוגרי הסמכת ISTQB מאפשרים לארגון להתמקד בעולמות התוכן הנדרשים בפן המקצועי של הארגון מאפשרים לארגון לקבל מועמדים בעלי ידע מתודולוגי רחב בעולמות ה QA, יוצרים בסיס למושגים בינלאומיים הנדרשים בעולם ה QA, המאפשר להם לעבוד בצורה העצמאית, אפקטיבית ופרו-אקטיבית כחלק מכל מחלקת בדיקות בארגונים קטנים וגדולים כאחד.

מנהלת בדיקות אוטומציה, קווליטסט
מור אבזיז

מנהלת בדיקות אוטומציה,
קווליטסט

"בדיקות התוכנה נועדו לוודא כי המערכת הנבדקת עומדת בדרישות התעשייה הספציפית ועונה על צרכי הלקוחות. הסמכת ISTQB עזרה לי להבין את התחום ולפתח שפה אחידה. לדעתי, מי שעבר הסמכה זו יהנה מיתרון ברמת הידע, הבקיאות והבנת עולם הבדיקות"

Director, Quality & Operational Excellence
עומר פיליפ

Director,
Quality & Operational Excellence

"הטעם המר של איכות ירודה נשאר הרבה אחרי שטעמו המתוק של המחיר הנמוך מתפוגג"
איכות הינה המרכיב המרכזי בכל הנוגע לשביעות רצון לקוח, וזאת ניתן להשיג רק באמצעות אנשי מקצוע אשר מצוי בידיהם הדבר החשוב ביותר – ידע.