ארגון ®ITCB , קבוצת TestIL ומגזין "עולם הבדיקות"

מרכינים ראש לזכר הנופלים ומבקשים לחזק את משפחותיהם של הנופלים, הנעדרים, הפצועים והחטופים ואת אלו שפועלים למען ביטחון והגנת המדינה.

 

ימים קשים, מאתגרים, ועצובים עוברים עלינו - כאזרחים, כחברה, כעם וכמדינה. אנחנו, חברות וחברי קהילת הבודקים בישראל יודעים, שלמרות כל המראות הנוראיים, הזוועות שצועקות לשמים, הסבל המתמשך של האבלים, של אלו שלא יודעים מה עלה בגורל יקיריהם, של החטופים שנמצאים בעורף האוייב, הפצועים שמטופלים במסירות, ולאלו ששוחררו מצולקים לתמיד; אנחנו כאן מאוחדים ובטוחים שביחד ננצח!

עם ישראל חי!

הסמכת ®ISTQB - לצמוח בעולם ה- Quality Engineering

איתנו תצליחו בהיי טק, בדוק

בין אם אתם בתחילת הקריירה ובין אם אתם מקצועני בדיקות שפועלים בסביבות Agile, DevOps ואוטומציה, יש לנו משהו בשבילכם. הסמכות ®ISTQB עוזרות לכם להיות טובים, יותר מקצועיים יותר ולדבר בשפה אחידה עם עוד יותר מ- 10,000 מוסמכים בישראל ומעל 800,000 ברחבי העולם. 

השיגו את תעודות ®ISTQB  ← התעודות המובילות בעולם

למקצועני בדיקות בכל תחומי ה- Testing


» לפרטים נוספים
ISTC - Israeli Software Testing Cup

להעלות את הערך שלך בעולם התוכנה!

אל תפספסו את אתגר הבדיקות האולטימטיבי שיאפשר לכם לנסות את כישוריכם בתנאים קיצוניים - של זמן מוגבל ומוצר חדש.

לא משנה האם אתם מנוסים או חדשים בתחום, נסו את כישוריכם מול בודקים אחרים ואולי תזכו להיות הצוות המנצח.
בכל שנה יתמודדו עשרות צוותים של בודקים ג'וניורים ומנוסים בישראל במסגרת תחרות הבדיקות השנתית בחסות
®ITCB, מכללת ג'ון ברייס וחברות נוספות.
התחרות בעלת שני סבבים, סבב ראשון מתקיים אונליין בו עשרות צוותים מתחרים על האפשרות לעלות
לשלב הגמר וסבב הגמר המתקיים פרונטלית בזמן אמת ומתארח בכנס הבדיקות של ג'ון ברייס.
פרסים יקרים לכל המשתתפים בגמר!


» לפרטים נוספים
01/03

עובדות שחשוב שתדעו

icon
icon

תוכנה בדוקה כהלכה היא התחייבות לאיכות ולמצוינות. הסטנדרטים שלנו הינם בינלאומיים וקפדניים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

icon
icon

להסמכה שלנו 3 רמות: בסיסית, מתקדמת ולמומחים. 80,000 בוגרים, שעברו את ההסמכות שלנו כבר עובדים בחברות מובילות במשק. ומה איתך?

icon
icon

גם אם אין לך רקע בתחום, בעזרת מבחן ההסמכה שלנו דלתות עולם ההייטק יפתחו בפניך - לביצוע בדיקות תוכנה, לא רק בארץ, אלא גם בעולם (הבחינה מוכרת ב-82 מדינות ברחבי העולם).


ההסמכות שלנו, הקריירה שלך

מקצוען בדיקות בתחילת קריירה

מוביל בדיקות

בודק מומחה

הסמכת בדיקות למפתחים


מקבלי ההחלטות משתפים

מנהל בדיקות בעיריית ירושלים
קובי יונסי

מנהל בדיקות בעיריית ירושלים

כמי שמנהל את מערכך הבדיקות בעיריית ירושלים 

ועוסק שנים רבות בהדרכות של קבוצות בודקי תוכנה במגזר העסקי והפרטי

אני יכול להעיד שחברי צוות שעברו את ההסמכה של ה-ISTQB

מגיעים עם יכולת הבנה מתודולוגית טובה יותר, שיח הבדיקות הוא מדוייק יותר

וטכניקות העבודה נכונות ותואמות לסטנדרטים בינלאומיים.

אני ממליץ לכל מי שמגייס עובדים בתחום לקחת זאת בחשבון.

Director Engineering, Akamai Technologies
מיכאל טיבין

Director Engineering,
Akamai Technologies

בארגון שמוביל פעילות רחבה במוצרי אבטחת מידע פורצי דרך, משתמש בניהול אג’ילי , ותמיד מחפש דרכים להתייעל מבחינה מתודולוגית ומקצועית, מחלקת הבדיקות מהווה חלק מאוד אינטגרלי וגושם בשרשרת הקריטית של תהליך הוצאת המוצר ללקוחות. בוגרי הסמכת ISTQB מאפשרים לארגון להתמקד בעולמות התוכן הנדרשים בפן המקצועי של הארגון מאפשרים לארגון לקבל מועמדים בעלי ידע מתודולוגי רחב בעולמות ה QA, יוצרים בסיס למושגים בינלאומיים הנדרשים בעולם ה QA, המאפשר להם לעבוד בצורה העצמאית, אפקטיבית ופרו-אקטיבית כחלק מכל מחלקת בדיקות בארגונים קטנים וגדולים כאחד.

Senior Software QA Lead
קטי טרכטמן

Senior Software QA Lead

ארגונים אשר מובילים בפעילות טכנולוגית רחבה, במוצרים פורצי דרך, איכות תוכנה זה משאב מרכזי אפילו עיקרי בארגונים שונים, המוודא שהמוצר עומד בדרישות הלקוח, ללא תקלות.

אנשי QA צריכים לעבור איזשהי הסמכה פורמלית על מנת לקבל כלים וידע מתודולוגי בשביל להשתלב בארגון, לעבוד בצורה נכונה, הבנה עסקית, כתיבה ותיעוד בדיקות, באגים ולדעת "מה ואיך בודקים".

הסמכת ISTQB הינה בסיס בינלאומי למושגים המתודולוגיים שנלמדו בקורס. המאפשרת הבנה ושפה אחידה בעולם הבדיקות, המתודולוגיות ובכניסה אפקטיבית לארגון.

בדיקות תוכנה זה מקצוע, ואיש QA טוב הוא זה שעובד מתודולוגית, לא רק בודק את המערכת אלא גם מתעד ופותח באג בצורה נכונה, אינפורמטיבית ויודע להנגיש לפי סוגי בדיקות.


חברי הקהילה משתפים

מהנדסת בדיקות
הילה קדוש

מהנדסת בדיקות

הגעתי לעולם הבדיקות לאחר הבנה שאני רוצה ללמוד ולעסוק במשהו משמעותי, מעניין ומאתגר הקשור לעולם התוכנה. איכות היא שם המשחק היום בתעשיה, אם המוצר לא איכותי משמע הוא לא קיים. והחברות משקיעות לא מעט כסף ומשאבים בבדיקות ידניות ואוטומטיות למוצר שלהם על מנת להבטיח מוצר איכותי ללקוחות. מוסמכי ISTQB  הם בעלי ידע , כלים , והבנה איך להבטיח את איכות המוצר, וההסמכה הניתנת מוכרת ברוב מדינות העולם. במהלך העבודה השוטפת אני משתמשת לא מעט בידע אותו רכשתי בהסמכה, ומיישמת אותו הלכה למעשה.

בודקת תוכנה ידני ומוסמכת ISTQB
רזאן ביראני

בודקת תוכנה ידני ומוסמכת ISTQB

בדיקות תוכנה מהוות חלק מרכזי בתהליך הייצור כאשר הן מאפשרות גילוי תקלות לפני יציאת המוצר / התוכנה אל השוק וכך הן מונעות הפסדים כלכליים רבים .

בנוסף לכך בודק תוכנה יכול לעבוד בכל מיני מקומות כגון חברות הייטק , בנקים , חברות ביטוח וכל מקום אשר מתעסק עם תוכנות , אתרים ואפליקציות .

להיות בודק תוכנה זה דבר מאתגר שדורש הרבה יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כך שאתה צריך לצפות לבעיה במוצר ולחפש אותה .

בסה״כ כיף לקחת חלק בתהליך ייצור מוצר חדש :)